Ved å ta en NAF-test avdekke du feil og mangler og får de rådene du trenger for å ta riktige valg for deg og din bil når:
- Du skal kjøpe bil
- Du skal selge bil
- Når garantien din er i ferd med å gå ut
- Du vil ha en vurdering av bilens tilstand
- Du vil vite hvilke reparasjoner du kan forvente deg
Medlemsrabatt
Som NAF-medlem får du opp til 400 kroner i rabatt på våre tester og 100 kroner i rabatt på EU-kontroll.
Testerapporten kan sikre deg de beste prisene på reparasjon
Dersom NAF-testen avslører feil og mangler som må repareres, får du utstedt et eget skjema hvor feilene er beskrevet. Send skjemaet til flere verksteder for å oppnå det beste tilbudet.
Oljeskift inkludert
I tilknytning til NAF-test eller EU-kontroll tilbyr også NAF skift av olje og filter. For de aller fleste bilmodeller er arbeidet inkludert og du betaler kun for oljen og filteret hos NAF. Spør oss om rett olje til din bil.
Selg bilen din med NAF-test på finn.no
Dersom du tar en NAF Salgstest kan du få bilen din lagt ut på finn.no med NAF-logo i annonsen. Med NAF Salgstest og NAF-logo i annonsen har du et bedre utgangspunkt for et vellykket salg.