NAVN

TLF. MOB.

TLF. PRIV.

TLF. JOBB

MAIL 

ADRESSE

ANSVARSOMRÅDE

 

 

 

 

 

 

 

Bjørn Andreassen

97706765

 

 

bjorn.andreassen@bos.no

Ole O. Liansv. 27, 2816 Gjøvik

Leder, facebook

Terje Lervold

95981929

 

 

telervol@bbnett.no

Moltestien 5, 2846 Bøverbru

Nestleder, sms, innkjøpsansvarlig

Ståle Skarkerud

90919373

61174209

 

stale.skarkerud@gmail.com

Bakkegt. 19, 2821 Gjøvik

Kasserer, regnskap

Emilija Kostovska

90694036

 

 

emilija@hotmail.no

Elveveen 11 B, 2843 Eina

Sekretær, terminl, vaktliste, tlf. liste. Innsending dokumenter

Geir Ottar Enger

94822648

 

 

goenger@online.no

Nordregt 12 B, 2615 Lillehammer

Styremedlem

Espen Hoel

91148382

 

 

espen.hoel@gmail.com

Bondelisvingen 26 B, 2816 Gjøvik

Styremedlem, nettside

Geir Lyshaugen

45789077

 

 

geirlys@hotmail.com

Barnålstien 4, 2827 Hunndalen

Styremedlem

Vegard Lervold

94167958

 

 

vegard@larlinginnlandet.no

Frusethenga 33, 2817 Gjøvik

Varamedlem

 

VALGKOMITE:

Knut Rossow

95781550

 

 

krossow@online.no

Sandvegen 27, 2846 Bøverbru

Valgkomite,  Leder valgkomite

Jan Erik Korsgård

90674770

 

 

korsgard59@gmail.com

Helgøyveien 293, 2350 Nes

Valgkomite, 

Arvid Simenstad

97011212

 

 

bmwmann@online.no

Nerkileveien 21, 2849 Kapp

Valgkomite

 

ARRANGEMENTKOMITE

Lillian Moen

94132232

 

 

lillian.moen@hotmail.com

Fremstadv 105, 2384 Brumunddal

arr. komiteen, Leder arr.komite, innkjøp

Jan Roger Moen

47319698

 

 

 

Fremstadv 105, 2384 Brumunddal

arr. komiteen

Knut Rossow

95781550

 

 

krossow@online.no

Sandvegen 27, 2846 Bøverbru

arr.komiteen

Odd Jan Brenden

95275794

 

 

ojbrenden@gmail.com

Odins veg 23, 2817 Gjøvik

arr.komiteen

TELEFON/ADRESSELISTE  NAF MC MJØSA 2019