Telefonliste NAF MC Mjøsa 2020                           

Styret:

Navn

Tlf

E-post

Ansvarsområde

Bjørn Flagstad

92036397

bjoernhf@online.no

Leder, facebook

Hans Petter Kristiansen

97067157

hanspetterk@me.com

Nestleder, hjemmeside, sms,

Ståle Skarkerud

90919373

stale.skarkerud@gmail.com

Kasserer, regnskap

Emilija Kostovska

90694036

emilija@hotmail.no

Sekretær, terminliste, vaktliste, tlf. liste. Innsending dokumenter

Geir Ottar Enger

94822648

goenger@online.no

Styremedlem

Hanne K. Aaserud

91194830

hanneaaserud@hotmail.no

Styremedlem, innkjøp

Geir Lyshaugen

45789077

geirlys@hotmail.com

Styremedlem

Vegard Lervold

94167958

vegard@larlinginnlandet.no

Varamedlem

 

Valgkomite:

Navn

Tlf

E-post

Ansvarsområde

Knut Rossow

95781550

krossow@online.no

Leder valgkomite

Arvid Simenstad

97011212

bmwmann@online.no

Valgkomite

 

Arrangementskomite

Navn

Tlf

E-post

Ansvarsområde

Lillian Moen

94132232

lillian.moen@hotmail.com

Leder arr.komite

Jan Roger Moen

47319698

 

arr. komiteen

Knut Rossow

95781550

krossow@online.no

arr.komiteen, innkjøpsansvarlig

Odd Jan Brenden

95275794

ojbrenden@gmail.com

arr.komiteen