Her kommer resultater:

Anders Grøndal – raskeste NM-fører i Mountain Rally, les mer hos NBF....

Poengstilling NM....

Preben skriver og hans bilder på norsk-rally.com...

Resultater Klassevis        
Mountain Rally Norway 2014      
Klasse 0          
Pl.: Fører: Klubb fører: Bil: Gr.: Tillegg: Diff.:
Kartleser: Klubb kartleser: Anmelder: Kl.: Tid:
1 Pontus Tidemand SMK Eda Ford Fiesta RS WRC WRC 0:00.0 0:00.0
Ola Fløene NMK Hamar Pontus Tidemand 0 44:03.6 0:00.0
2 Mads Østberg NAF Msp A&B Citroën DS3 WRC WRC 0:00.0 1:36.3
Jonas Andersson NAF Msp A&B Mads Østberg 0 45:39.9 1:36.3
             
Klasse 1          
Pl.: Fører: Klubb fører: Bil: Gr.: Tillegg: Diff.:
Kartleser: Klubb kartleser: Anmelder: Kl.: Tid:
1 Trond Lyseng NMK Hønefoss Ford Focus WRC A 0:00.0 0:00.0
Pål Iversen NAF Msp A&B Trond Lyseng 1 47:05.4 0:00.0
             
Klasse 3          
Pl.: Fører: Klubb fører: Bil: Gr.: Tillegg: Diff.:
Kartleser: Klubb kartleser: Anmelder: Kl.: Tid:
1 Anders Grøndal NAF Msp A&B Subaru Impreza STi N 0:00.0 0:00.0
Roger Eilertsen NAF Msp A&B Anders Grøndal 3 46:28.3 0:00.0
3 Geir Helge Frøslid NMK Fluberg Subaru Impreza STi N 0:00.0 2:11.3
Tom Andre Haldammen NAF Msp A&B Geir Helge Frøslid 3 48:39.6 0:34.9
             
Klasse 5          
Pl.: Fører: Klubb fører: Bil: Gr.: Tillegg: Diff.:
Kartleser: Klubb kartleser: Anmelder: Kl.: Tid:
1 Fredrik Åhlin Värmlands KC Ford Fiesta R2 A 0:00.0 0:00.0
Morten Erik Abrahamsen NMK Larvik Fredrik Åhlin 5 49:55.7 0:00.0
3 Marius Aasen NAF Msp A&B Ford Fiesta R2 A 0:00.0 0:56.6
Marlene Engan NAF Msp A&B Marius Aasen 5 50:52.3 0:24.9
5 Steve Røkland NMK Gardermoen Ford Fiesta R2 A 0:20.0 2:23.6
Veronica Engan NAF Msp A&B Steve Røkland 5 52:19.3 0:25.5
7 Viktor Danneborg KNA Aust Agder Ford Fiesta R2 A 0:00.0 9:07.2
Trond Svendsen NAF Msp A&B Viktor Danneborg 5 59:02.9 3:40.3
             
Klasse 10          
Pl.: Fører: Klubb fører: Bil: Gr.: Tillegg: Diff.:
Kartleser: Klubb kartleser: Anmelder: Kl.: Tid:
1 Jan Egil Halland NMK Nore og Uvdal BMW M3 NAS 0:00.0 0:00.0
Anders Nygård NMK Nore og Uvdal Jan Egil Halland 10 51:08.1 0:00.0
2 Birger Gundersen NAF Msp A&B BMW M3 NAS 0:00.0 0:09.5
Torleif Halden NAF Msp A&B Birger Gundersen 10 51:17.6 0:09.5
9 Jarle Lippert NAF Msp A&B BMW M3 NAS 0:00.0 2:57.5
Ronny Christensen NAF Msp A&B Jarle Lippert 10 54:05.6 0:20.1
             
Klasse 11          
Pl.: Fører: Klubb fører: Bil: Gr.: Tillegg: Diff.:
Kartleser: Klubb kartleser: Anmelder: Kl.: Tid:
1 Eivind Foss Morken NMK Gol Renault Clio NAS 0:00.0 0:00.0
Audun Vestenfor NMK Gol Eivind Foss Morken 11 54:22.9 0:00.0
2 Andreas Schøyen KNA Kongsvinger Nissan Almera GTi NAS 0:00.0 1:01.4
Øivind Schøyen NAF Msp A&B Andreas Schøyen 11 55:24.3 1:01.4
             
Klasse 13          
Pl.: Fører: Klubb fører: Bil: Gr.: Tillegg: Diff.:
Kartleser: Klubb kartleser: Anmelder: Kl.: Tid:
1 Bernt Kollevold NAF Msp A&B Toyota Celica ST205 NAS 0:00.0 0:00.0
Anders Jæger Synnevaag KNA Kongsvinger Bernt Kollevold 13 49:03.2 0:00.0
2 Bjørn Bækkevold KNA I/Y Østfold Mitsubitshi Evo V NAS 0:10.0 4:37.6
Roar Sundsten NAF Msp A&B Bjørn Bækkevold 13 53:40.8 4:37.6