NAFFen i Kongeparken

Velkommen til årets store nyhet i Kongeparken!

I samarbeid med Kongeparken lanserer vi stolt Brumle og Naffens Trafikkskole, en interaktiv og lærerik opplevelse for barn!


Læring og moro i én pakke

Før barna setter seg bak rattet på sin egen lille el-bil – enten en isbil, brannbil eller noe midt imellom blant utvalget av 12 biler og 8 lastebiler – får de en spennende og interaktiv opplæring av Brumle og Naffen i vårt spesialdesignede førshow. Inspirert av innovasjonen fra Sjokoladefabrikken og Barnas Brannstasjon, der barna lærer gjennom interaktiv lek, engasjerer vi barna i trafikksikkerhet på en morsom og engasjerende måte. Når de har bestått "teorien", er det tid for selve kjøreopplevelsen!

Trafikkskolebanen er laget for å gjenskape et reelt miljø. Et lite samfunn i miniatyr, komplett med skilter, trafikklys, rundkjøringer og veikryss. Hele opplevelsen gir barna en god forståelse av trafikkbildet– samtidig som de har det skikkelig gøy!

Som NAF medlem får du 35% rabatt på dagpass i Kongeparken!

Bestill dagpass her!

Relevante fordeler


Fant du det du lette etter?